top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

SkyUp Airlines оголошує про початок продажу авіаквитків на нерегулярні рейси з Італії

Посольство України в Італії повідомляє на своїй сторінці у Facebook, що завдяки спільним зусиллям МЗС України та Міністерства інфраструктури України, компанія SkyUp Airlines оголошує про початок продажу авіаквитків на нерегулярні рейси, у тому числі з Італії (м.Неаполь).

Рейс за маршрутом Неаполь-Київ (аеропорт Бориспіль) заплановано на 23 березня ц.р. о 12.15 (прибуття – 15.50). Придбання квитків здійснюється через сайт авіакомпанії SkyUp Airlines.

Прохання для тих, хто вже повідомив Посольство чи консульства України в Італії про своє бажання повернутись додому й цими днями придбає квиток на літак SkyUp Airlines, написати про це до відповідних українських представництв!" - наголошує Посольство України в Італії.

Нагадуємо, Україна повністю обмежила пасажирське авіасполучення з 17 березня через спалах нового коронавірусу. Закликаємо українців, які перебувають за кордоном та не встигли повернутися до 16 березня 23:59 включно, зареєструватися у створеній МЗС України електронній системі ДРУГ. Це допоможе координувати повернення українських громадян, а посольствами та консульствами України — підтримувати з ними зв’язок.

17 березня Міністерство закордонних справ України повідомило, що Україна сформувала точки-хаби, з яких громадяни України гарантовано зможуть дістатись до України безкоштовно або за пільговими цінами. Список хабів ще буде оновлюватись.

Крім того, вже налагоджено також планове повернення українців з Єгипту, ОАЕ, Домініканської Республіки, курортних островів Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Також найближчим часом будуть організовані спецрейси в Україну з пільговою вартістю. Вони будуть здійснюватися з міст з найбільшим скупченням громадян.

Коли і звідки відправлятимуться рейси - громадян повідомлятимуть посольства. Крім того, ця інформація буде на офіційних сайтах Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури. Відповіді на найбільш поширені питання ви знайдете за посиланням https://mfa.gov.ua/news/koronavirus-2019-faq. Слідкуйте також за оперативними сторінками МЗС:Twitter: https://twitter.com/UA_MFA_Info Facebook: https://bit.ly/2v9WUDb Telegram: https://t.me/s/Coronavirus_Info_MFA

bottom of page