top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

«Sky Up» 28 квітня здійснить нерегулярний спеціальний рейс за маршрутом Неаполь-Київ

Генеральне консульство України в Неаполі повідомило про здійснення авіакомпанією «Sky Up» 28 квітня (вівторок) о 18.10 нерегулярного спеціального рейсу за маршрутом Неаполь-Київ.
 
 

Квитки можна придбати на сайті авіакомпанії.

 
 

Зверніть вашу увагу, що постановою Кабінету Міністрів України №291 від 22.02.2020 року, крім продовження карантинних заходів до 11 травня 2020 року, було внесено інші важливі зміни до постанови №211 від 11.02.2020. Актуальна редакція постанови №211 від 11.03.2020 року доступна ТУТ.

 
Нова редакція постанови, зокрема, надає громадянам, які повертаються з-за кордону, вибір між: обов'язковою обсервацією на 14 днів та обов'язковою самоізоляцією на аналогічний час з використанням додатку "Дій вдома" від Міністерства цифрової трансформації.

У разі вибору вами проходження обов’язкової обсервації при поверненні з-за кордону ви маєте надати згоду, форма якої наведена за посиланням (ви маєте її роздрукувати, заповнити та підписати і мати при собі під час повернення з-за кордону).

У разі вибору вами проходження обов’язкової самоізоляції при поверненні з-за кордону ви маєте завантажити та використовувати мобільний додаток "Дій вдома", функціоналом якого є:

  • Реєстрація в місці проходження самоізоляції або обсервації.

  • Фотопідтвердження перебування за місцем проходження самоізоляції або обсервації.

  • Екстрений виклик на гарячу лінію МОЗ України.

 

Застосунок встановлюється у смартфони осіб, які можуть бути потенційними носіями вірусу COVID-19 та яких зареєстровано у медзакладах як тих, що потребують самоізоляції або обсервації.

Встановити додаток «Дій вдома» на свій пристрій Ви можете за посиланнями:

  • Додаток в Google Play

  • Додаток в App Store

  • Поставити свої запитання щодо додатку "Дій вдома" ви можете у чаті команди підтримки.

bottom of page