top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Leopolis Jazz Fest запрошує відсвяткувати ювілей разом!

Leopolis Jazz Fest святкує 10 років і запрошує 4-7 червня приєднатися до Leopolis Jazz Fest. Birthday Live!
 
 
У червні 2011 року відбувся перший Alfa Jazz Fest (з 2017 року Leopolis Jazz Fest) у Львові. Тож цього року Leopolis Jazz Fest - 10 років!

Кожного вечора з 4 по 7 червня збираємося гарною компанією друзів і дивимося прямі трансляції виступів, які відбулися в різні роки фестивалю.

"Давайте разом пірнемо у джазову атмосферу Leopolis Jazz Fest - п’ємо Боржомі і уявляємо, що ми у Львові серед зелених дерев в Центральному парку культури ім. Богдана Хмельницького", - закликають організатори.
 
 

Починаємо тиждень з музики, яка на думку критиків, розкрила секрет вічної краси й створив її Mare Nostrum. Італійський трубач Паоло Фрезу, французький акордеоніст Рішар Гальяно завітали на фестиваль у 2017 році. На жаль, шведський піаніст Ян Лундгрен через форс-мажор не зміг приєднатися, та через це виступ став унікальним прикладом поєднання музикантів.

 

Записи будуть продемонстровані лише один раз на офіційному каналі Leopolis Jazz Fest в YouTube і не будуть публікуватися в мережі! Лінк організатори опублікують в день концерту, слідкуйте за новинами. Прямі трансляції концертів 4-7 червня 2020 "Leopolis Jazz Fest. Birthday Live" відбудуться за підтримки Генеральних спонсорів: Mastercard (Mastercard), Київстар (Kyivstar), Borjomi (Borjomi OK. Боржоми - Одна Команда).

bottom of page