top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Alyona Alyona номінована на премію Європейського союзу The Music Moves Europe Talent Awards

Реперка Alyona Alyona номінована на європейську музичну премію. Про це повідомляє офіційна сторінка нагороди.

Церемонія нагородження відбудеться 15 січня під час фестивалю Eurosonic Noorderslag 2021 в Гронінгені в Нідерландах. Переможець отримає 10 тисяч євро на розвиток своєї кар'єри. Ще 5 тисяч євро отримає володар призу глядацьких симпатій, голосування за якого відбувається на сайті премії.
 
 
"Ця колишня вихователька читає реп українською мовою і своїми текстами потрапляє в "яблучко". Її дебютний сингл "Рибки" розповідає про таких жінок, як Альона, яких суспільство не приймає. Він став вірусним хітом в Україні, де "Залишаю свій дім" став неофіційним гімном для багатьох, хто хоче піти від свого традиційного життя в краще майбутнє", – розповіли організатори премії.

Реперка Alyona Alyona випустила новий кліп "Сумно", присвячений жінкам, які постраждали від насилля. У відео знялась Анастасія Лугова — жертва нападу у поїзді "Маріуполь-Київ".

 

Віддати свій голос за українську виконавицю можна, зареєструвавшись на офіційному сайті нагороди та підтвердивши свій вибір через посилання, яке надійде на вашу електронну адресу.bottom of page