top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

178 громадян України вилетіли до Києва з Італії

Сьогодні, 178 громадян України повернулися додому з Неаполя!
«23 березня, після тривалої безперервної роботи українських дипломатів, консулів та персоналу авіакомпанії SkyUp, 178 українців вилетіли до Києва спецрейсом з Неаполя. Пасажири були допущені на борт після того, як спеціалісти провели температурний скрінінг», – повідомило посольство України в Італії.

Днем раніше, 22 березня, завдяки спільним зусиллям Посольства України в Італії, Почесного Консульства України на Мальті та авіакомпанії SKYUP, 48 українців повернулись додому спецрейсом з Мальти.

Міністерство закордонних справ продовжуємо працювати, щоб надати українцям, які не можуть залишатись в Італії, можливість повернутись в Україну.

Завдяки спільним зусиллям української та італійської сторін, авіакомпанія Alitalia оголошує про початок продажу авіаквитків на спеціальний рейс Рим – Київ.

Рейс за маршрутом Рим (Міжнародний аеропорт ім. Леонардо да Вінчі (Ф'юмічіно)) – Київ (Міжнародний аеропорт Бориспіль) заплановано на 25 березня 2020 р. о 09:20 (прибуття в Київ о 13:10).

Придбання квитків здійснюється через сайт авіакомпанії Alitalia.

За умовами авіакомпанії пасажири зобов‘язані мати при собі та перед посадкою на борт вдягти маску або респіратор!

В Посольстві України в Італії просять не забути, що не дивлячись на нові обмеження стосовно переїздів між регіонами, українські громадяни мають гарантоване право на повернення на Батьківщину, що необхідно вказати як причину в особистій декларації (Modulo autodichiarazione).

За даними Міністерства закордонних справ, станом на ранок 23 березня до України за сприяння дипломатів повернулося понад 70 тисяч громадян. 155 українців перебувають на карантині за кордоном, 18 проходять лікування від коронавірусної хвороби COVID-19. Три громадянки України померли за кордоном.


bottom of page