top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

11 червня відбудеться 9-й Київський безпековий форум для Молоді, присвячений вступу україни до НАТО

11 червня 2021 року Київський Безпековий Форум, заснований фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» Open Ukraine, проведе своє дев’яте щорічне молодіжне зібрання.
 
 

Цього року Київський Безпековий Форум для молоді #yksf2021 відбудеться напередодні саміту НАТО в Брюсселі, запланованого на 14 червня, і буде присвячений інтеграції України та держав нашого регіону до НАТО.


Масштабна зустріч об’єднає відомих українських та іноземних політиків, дипломатів, експертів, а також понад чотири десятки молодих професіоналів з усіх регіонів нашої держави та молодих колег з Грузії. Ще кілька десятків учасників будуть присутніми онлайн впродовж усіх панельних дискусій та матимуть можливість ставити запитання спікерам.


Головна мета цьогорічного Молодіжного КБФ – звернутися до держав-членів НАТО з твердою підтримкою і чіткою вимогою вступу України та Грузії до Альянсу.


Серед українських промовців – Голова Київського Безпекового Форуму Арсеній Яценюк Арсеній Яценюк, Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк Олена Кондратюк, Віце-прем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина Olga Stefanishyna, Президент України у 2014-19 роках Петро Порошенко Петро Порошенко, Голова Комітету Верховної Ради з інтеграції до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе Ivanna Klympush-Tsintsadze, народний депутат України Сергій Рахманін, журналіст Віталій Портников Виталий Портников, Директор Київського Безпекового Форуму Данило Лубківський Danylo Lubkivsky.


До учасників звернуться Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з політичних питань Джеймс Аппатурай James Appathurai, Державний секретар США у 2005-09 роках Кондоліза Райс Condoleezza Rice, Верховний Головнокомандувач Об’єднаних Збройних Сил НАТО в Європі у 2013-16 роках генерал Філіп Брідлав Gen.Philip M. Breedlove, Посол Литовської Республіки у США у 2010-15 роках і депутат Литовського Сейму Жиґімантас Павіліоніс Žygimantas Pavilionis, Голова Представництва НАТО в Україні Александр Вінников Alexander Vinnikov, Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне Vineta Kleine, а також відомі міжнародні члени Атлантичної Ради.


  • Як об’єднати національні сили України для євроатлантичної мети?

  • Як об’єднати зусилля України і Грузії та інших держав регіону для здобуття членства в НАТО?

  • Яке послання шле молодь України та Грузії до НАТО і що очікує від Саміту Альянсу в Брюсселі?

  • Ці та інші питання будуть в центрі нашого обговорення.


Форум транслюватиметься 11 червня об 11:00 за Київським часом на наших ресурсах:

YouTube Фонду «Відкрий Україну»: https://bit.ly/2YYesPc;

Facebook КБФ: https://bit.ly/2QOTHU5;

Сайті КБФ: https://bit.ly/3npmIBZ;

Facebook Арсенія Яценюка: https://bit.ly/3esbOXZ.


Молодіжний КБФ проводимо у співпраці з такими партнерами, як Центру інформації та документації НАТО в Україні NATO in Ukraine, а також Атлантична Рада (США) Atlantic Council і Дослідницький центр економічної політики (Грузія) Economic Policy Research Center.


Місце проведення – Готель «Фермонт» Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ).

bottom of page