top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

11 поранених, 5 хворих і 2 травмованих українських військовослужбовців доправили з Харкова

Сьогодні увага усіх українських ЗМІ зосереджена на поширенні коронавірусної інфекції COVID-19 та запобіжних засобах, що, звісно, не сама остання тема на порядку денному. Та вже ж, Україна сьогодні продовжує боронитись в російсько-українській війні, і триває це вже понад 6 років.

11 поранених, 5 хворих і 2 травмованих українських військовослужбовців доправили з Харкова до Центрального військового госпіталю в Києві та інших лікувальних закладів.

Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

У повідомленні йдеться, що у Харкові військовим надали медичну допомогу та стабілізували стан, щоб була можливість транспортування без шкоди для їхнього здоров’я та життя.

«Сьогодні, 07 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові, здійснено планову медичну евакуацію. Поранені проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування. Так медичним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України одинадцять поранених, п’ять хворих та двоє травмованих військовослужбовців прибули до військового сектору аеродрому «Бориспіль», – йдеться у повідомленні.

Командування Медичних сил ЗСУ зазначає, що 8 військових за допомогою спеціалізованого транспорту доправили до Національного військово-медичного клінічного центру у Києві, а ще – бійців – до Ірпінського військового госпіталю.

Повідомляється також, що один військовослужбовець Державної прикордонної служби, продовжуватиме лікування у медичному закладі свого відомства.

bottom of page