• UA Diaspora Italia

Італія підтримує Україну в ініціативі вступу в НАТО

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква обговорив з Послом Італії в Україні П'єром Франческо Дзадзо шляхи подальшого розвитку українсько-італійського партнерства.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Ігор Жовква привітав Посла Італії з початком його роботи в Україні, відзначивши високу динаміку двосторонніх контактів у останній рік та успішну взаємодію країн у подоланні наслідків пандемії COVID-19.

У контексті нещодавнього призначення нового уряду Італії на чолі з Головою Ради міністрів Маріо Драґі висловлено сподівання на продовження ефективної співпраці між Україною та Італією з широкого кола питань двостороннього та міжнародного порядку денного.

Відбувся обмін думками щодо заходів політичного діалогу на 2021 рік та подальших кроків з активізації торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва між Україною та Італією. Ігор Жовква та П'єр Франческо Дзадзо також обговорили графік контактів на найвищому рівні у цьому році.

Ігор Жовква подякував Послу Італії за незмінну підтримку з боку цієї країни у питаннях відновлення суверенітету й територіальної цілісності України, а також підтримку ініціатив нашої держави з поглиблення співпраці з ЄС і НАТО.

Окрема увага була приділена поточній епідемічній ситуації в Україні та Італії і прискоренню доступу України до сертифікованих вакцин проти COVID-19.
Візьміть до уваги!

uadiasporaitalia.com © Copyright

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «uadiasporaitalia.com» — обов’язкові. 

2020 - All Rights Reserved - Powered By uadiasporaitalia.com

© 2023 by I Made It!. Proudly created with wix.com

Приєднуйтесь до нашого списку розсилки