top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Італія просить іноземних лікарів, медсестр та санітарів прийти на допомогу італійським колегам

Зараз працювати в лікарні можуть і ті, чий диплом не визнаний (скасували статті 49 і 50 DPR N ° 394). Тепер потрібно тільки довести, що ви маєте право працювати лікарем в країні свого походження.

У лікарнях Ломбардії лікарі, медсестри і санітари працюють день і ніч, такими темпами незабаром їх сили вичерпаються. Тому уряд звернувся до італійських лікарів-пенсіонерам і студентів, які закінчили медичний факультет, навіть до тих, хто ще не здав державний іспит, із закликом приступити до роботи.

Відгукнулися не всі.

Кілька днів тому, Стефано Фаджолі, завідувач кафедри медицини лікарні Папа Джованні XXIII, записав відеозвернення на англійській мові, в якому просить допомоги іноземних колег. Лікар зазначив, що потрібні медичні та захисні засоби, а особливо бракує медичного персоналу.

"Наші співробітники, лікарі та медсестри працюють день і ніч, незліченну кількість годин, щоб боротися з цією неймовірною ситуацією, - говорить Фаджолі у відеоповідомленні - Ми не знаємо, як довго триватиме ця пандемія. У мене два повідомлення. Перше - для населення, будь ласка, залишайтеся вдома. Друге - для тих, хто хоче нам допомогти. Громадська організація «Cesvi» допомагає нам зібрати кошти на платформі «GoFundMe», будемо вдячні за вашу допомогу. А якщо ви медичний працівник, ми радо закликаємо приєднатися до нас для боротьби з коронавірусом".

фото: Польова лікарня створена перед лікарнею в Кремоні

Якщо Ви лікар, медсестра або санітарка і хочете допомогти, пишіть на адресу direzionemedica.segreteria@asst-pg23.it, або за адресою:

Contatta l'Ufficio relazioni con il pubblico

A mezzo posta: ASST Papa Giovanni XXIII Piazza O.M.S 1, 24127 Bergamo

Tramite e-mail: urp@asst-pg23.it

Telefonicamente: 035.2675010

bottom of page