• UA Diaspora Italia

Італія готова розширювати присутність свого бізнесу в Україні

26 травня 2020 року відбулася зустріч заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з послом Італійської Республіки в Україні Давіде Ла Чечіліа.

Повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

Під час зустрічі посол Італії подякував Україні за солідарність з Італією у протидії епідемії COVID-19 та надану італійським громадянам гуманітарну допомогу. Італійський дипломат з особливою вдячністю відзначив гуманітарну місію до Італії українських лікарів, які у квітні 2020 року протягом трьох тижнів надавали допомогу своїм італійським колегам у лікарнях регіону Марке та мали можливість ознайомитися з італійським протоколом лікування коронавірусної інфекції.

Співрозмовники обговорили низку питань двостороннього співробітництва та взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема щодо підтримки кандидатур до міжнародних органів.

Окрему увагу дипломати приділили відновленню роботи Українсько-Італійської Ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва та залученню італійського бізнесу до реалізації інвестиційних проектів в Україні. Італія, яка входить у ТОП-3 наших торговельних партнерів в Європі, готова розширювати присутність свого бізнесу в Україні та позитивно оцінює результати нещодавньої зустрічі Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля з представниками італійських компаній.


Візьміть до уваги!

uadiasporaitalia.com © Copyright

При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання не нижче першого абзацу на «uadiasporaitalia.com» — обов’язкові. 

2020 - All Rights Reserved - Powered By uadiasporaitalia.com

© 2023 by I Made It!. Proudly created with wix.com

Приєднуйтесь до нашого списку розсилки