top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Італійська влада стурбована тим, що люди масово пішли на вулиці святкувати закінчення карантину

Італійська влада висунула погрозу повернути жорсткі міри обмежень на пересування громадян у зв’язку з тим, що тисячі італійців пішли на вулиці святкувати закінчення карантину. Багато італійців заповнили пляжі, парки та бари протягом останніх вихідних, часто при цьому ігноруючи потребу дотримання соціальної дистанції та не носячи захисних масок.
 
 
«Італійські політики погрожують відновити обмеження на пересування людей та заявили про намір найняти 60 тисяч безробітних-волонтерів для нагляду за дотриманням соціального дистанціювання. Це пов’язано з тим, що тисячі громадян вийшли на вулиці міст святкувати з алкоголем закінчення карантину», - йдеться в повідомленні The Wall Street Journal.
 
 
 

Ситуація викликала занепокоєння мерів міст, які побоюються, що така кількість людей на вулицях призведе до повторного спалаху. Минулі вихідні були першими з того часу, як Італія скасувала заборону бачитися з друзями та знову відкрила бари. Італія планує зняти обмеження як на міжрегіональні, так і на міжнародні поїздки в межах Шенгенської зони з 3 червня.

Минулого тижня прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте уже висловив стурбованість тим, що мешканці країни повернулися до звичайного нічного життя, ігноруючи рекомендації щодо дистанціювання і гігієни.

 

Кількість зафіксованих у світі випадків COVID-19 станом на середину дня 26 травня становить 5 611 601 , включаючи 348 334 летальних, 2 388 235 людей одужало.

bottom of page