top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Івано-Франківська область отримала рятувальне спорядження з Італії

Івано-Франківська обласна державна адміністрація повідомила, що область отримала рятувальне спорядження з Італії, яке передадуть у найбільш постраждалі від повені райони для допомоги людям.
 
 
 
 
 
 
 
 
У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, 30 червня Італійська республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха – паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.

Плаваючі та пересувні мотопомпи, човен, електростанції, бензопили, рятувальні жилети, пожежні рукави та інше рятувальне спорядження - усе це передадуть у найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області для надання допомоги населенню. Вантаж у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького зустрічав заступник голови ДСНС Руслан Білошицький, другий секретар представництва МЗС у Львові Роман Тершовчин. Руслан Білошицький підкреслив, що ця допомога дуже доречна і висловив вдячність уряду Італії за цей прояв солідарності: «У квітні Україна відправила до Італії гуманітарний вантаж для боротьби із коронавірусною інфекцією - 10 тонн антисептичного розчину. Сьогодні вже Італійська Республіка допомогла нам, коли в Україні сталося лихо». Очікується ще один рейс з Італії, який доставить в Україну другу частину гуманітарного вантажу.

bottom of page