top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Ярослава Мельника призначили послом України в Італійській Республіці

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Ярослава Мельника послом України в Італійській Республіці.
 
 
"Призначити Мельника Ярослава Володимировича надзвичайним і повноважним послом України в Італійській Республіці", - йдеться в тексті указу №399/2020 від 21 вересня, оприлюдненому на сайті глави держави.

40-річний Мельник народився і виріс у Дубровиці Рівненської області. Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка у Києві, здобувши фах магістра міжнародних відносин та перекладача з англійської мови.

Після цього працював два роки перекладачем ДП "Універсальне агентство з продажу авіаперевезень" у столиці. Далі був менеджером зі страхування АТЗТ "Перша міжнародна страхова група", керував департаментом майнового страхування ТДВ "Київське страхове товариство".

5 липня 2002 року склав Присягу державного службовця.

З 2002 року працював у Секретаріаті Кабміну, почавши з посади провідного спеціаліста, згодом став заступником Керівника Протоколу Прем'єр-міністра України.

У 2008-2010 роках був заступником керівника торговельно-економічної місії посольства України в Італії при генеральному консульстві в Мілані.

У 2010 році став першим заступником керівника Головного управління Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента Україн, а у 2014 році - керівником, де і пропрацював останні п'ять років.

Окрім української та російської мови, вільно володіє англійською та італійською.


Нагадаємо, 15 липня Зеленський звільнив Євгена Перелигіна з посади посла України в Італії. Перелигін обіймав посаду посла в Італії з 2012 року.

bottom of page