top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Як виглядатимуть ресторани, офіси, спортзали та пляжі після карантину в Італії!?

Більшість країн світу запровадили карантин та жорсткі запобіжні заходи через стрімке поширення коронавірусної інфекції Covid - 19, попри величезні збитки для економіки.
 
 

Після місяців ізоляції, в країнах, де люди слухняно розійшлися по домівках, а офіси та усі магазини, окрім продуктових, не працюють, дедалі гучніше лунають голоси невдоволених:

«Не можна ж вічно сидіти під замком в очікуванні вакцини».

До звичайного життя швидше всіх повернуться там, де відразу оголосили карантин, обмежили фізичні контакти і покращили гігієну.

 
 

Європейські уряди вже міркують про те, як виходити з карантину.

Незважаючи на те, що в Європі статистичні дані щодня показують сотні нових заражень, деякі країни планують послабити обмежувальні заходи. При цьому наголошується, що будь-яке послаблення обмежень на пересування неминуче спричинить збільшення кількості нових випадків захворювання коронавірусом.

Кожен повинен бути готовим!

 
 

З карантину Італія виходитиме поступово. Зараз влада зважує ризики й останнє рішення щодо строків. Розглядають 27 квітня або ж 4 травня, коли до роботи зможуть повернутися компанії з секторів моди, будівництва та авто. Ресторани, бари, кафе та кінотеатри запрацюють останніми.

Усіх мешканців жаркої в літній період Італії цікавлять також умови перебування на узбережжі. В ЗМІ шириться інформація про новий та досить незвичний вигляд пляжів.

 
Італійська компанія «Nuova Neon Group» показала прототипи прозорих перетинок для ресторанів та місць громадського відпочинку. Очікується, що ширми допоможуть людям дотримуватись правил соціальної дистанції та почуватися в безпеці.
 
 

Досвід Китаю показує, що після послаблення карантину спосіб життя людей змінюється через правила соціальної дистанції — місця громадського відпочинку обмежують кількість відвідувачів, ресторани зменшують кількість столів та число гостей, які одночасно можуть розміститись за одним столом.

 
 

Яким буде сценарій виходу з карантину поки невідомо. Але італійський виробник меблів Nuova Neon Group вже підготував рішення для закладів та курортів — прозорі ширми з оргскла.

Перетинки пропонується встановлювати на столах між гостями.

 
 
 
 

Також дизайнери пропонують варіант для пляжів. Відвідувачі можуть відпочивати спільно з іншими, але в межах індивідуального простору за перетинками.

Ширми можуть бути встановлені комплексно в межах курорту або їх можна придбати в одному екземплярі та облаштовувати власні «безпечні» зони у місцях громадського відпочинку.

 
 
 

bottom of page