• UA Diaspora Italia

Що потрібно знати про евакуацію українців з Італії

«Корисна інформація для тих, кому потрібно повернутись додому та тим кого поставили в незручне становище обмеженням виїзду з Італії чи скасованими авіарейсами» - ділиться важливою інформацією юрист бюро перекладів «Калина» Ігор Дорож на своїй сторінці у facebook.

Стрімке поширення коронавірусної інфекції у світі стало глобальним викликом для всього людства. 13 березня Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус наголосив, що саме Європа стала епіцентром пандемії COVID-19.

Країни по всьому світу вживають надзвичайні заходи для запобігання поширенню інфекції та захисту населення від наслідків хвороби.

Оскільки від коронавірусної інфекції ще не існує вакцини, найефективнішими засобами протидії пандемії визнані обмеження пересування людей і режим карантину.

Уряд України на позачерговому засіданні Кабінетах міністрів прийняв рішення про екстрену евакуацію українців з Італії через поширення коронавіруса. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Уряд доручив Міністерству інфраструктури спільно з Міністерством охорони здоров'я, Міністерство закордонних справ україни і Міністерством внутрішніх справ забезпечити невідкладну евакуацію громадян України із зони спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 в Італійській Республіці", - повідомили в уряді.
  • Евакуація українців, що знаходяться на території консульського округу Посольства України в Римі (Регіони Італії: Тоскана, Умбрія, Лаціо, Абр