top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Чим коронавірус може обернутись для італійців

В італійському регіоні Ломбардія зафіксували шість випадків зараження коронавірусом!

Новина про шістьох італійців, які постраждали від коронавірусу в Ломбардії, викликала перші запобіжні заходи, щоб уникнути подальших інфекцій. У Кодоньо (Лоді) лікарня, яка прийняла зараженого 38-річного чоловіка, була закрита для публіки. Мер Кодоньо двома різними постановами розпорядився закрити на кілька днів школи, усі громадські заклади харчування, публічні місця розваг, зустрічей та зборів, такі як дискотеки, танцювальні, ігрові та спортивні зали. Захід, як пояснив уповноважений з громадських робіт Северіно Джованніні, був застосований як запобіжний захід. Розпорядження поширилося на Кастільоне-д'Адда (Castiglione d'Adda) та Казалпустерленго (Casalpusterlengo).

21 лютого, підтвердили зараження новим різновидом коронавіруса у 38-річного чоловіка. Зараз медичні тести ще тривають, проте тест на наявність коронавірусу в організмі був позитивним.

"У нас є шість випадків коронавірусу", - заявив на пресконференції член ради Ломбардії Джуліо Галлера, додавши, що сотні людей, які контактували з пацієнтами, в даний час проходять тестування на предмет зараження.

Первинний пацієнт захворів після зустрічі з товаришем, який нещодавно повернувся з Китаю. За словами Галлера, 38-річний пацієнт "перебуває в реанімації, його стан кращий, ніж минулої ночі".

Друга, з яким він зустрічався, і його сім'ю також помістили на карантин та вірусу в крові не знайшли.

"Ми досі не знаємо, від кого поширився вірус, можливо, він не від нульового пацієнта, може бути і так, що перший хворий вже видужав", - пояснив Галлера.

Мешканцям північних міст Кодоньо і Кастільйоне-д'Адда настійно рекомендувалося залишатися вдома, поки тривають медичні обстеження.


bottom of page