• UA Diaspora Italia

ЧИМ КОРОНАВІРУС ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ГРИПУ

У Всесвітній організації охорони здоров’я пояснили різницю між симптомами грипу та коронавірусом. Про це на пресконференції в Женеві заявив директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейєсус.

Головна відмінність коронавірусу від грипу полягає в тому, що COVID19 викликає більш важке захворювання, ніж сезонний грип. Тоді як більшість населення в світі вже має імунітет до сезонних штамів грипу, китайський коронавірус є новим, тож до нього імунітету ще немає.

«Це унікальний вірус з унікальними характеристиками. Але і COVID-2019, і грип викликають проблеми з диханням і розповсюджуються одним і тим же способом – через маленькі краплинки рідини з рота та носа хворого», – каже очільник ВООЗ.

Як видно з інфографіки, особливих відмінностей перераховані захворювання не мають. Про те, що симптоми грипу та коронавірусу неможливо відрізнити одразу говорив заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, коментуючи ситуацію з поширенням коронавірусу. Хіба що ви нещодавно побували в країнах, де вже був лабораторно підтверджений коронавірус.