top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Фільм про українського мігранта висунуто на Оскар 2021

Комедійну драму польських режисерів Малгожати Шумовської та Міхала Енглерта "Ніколи більше не піде сніг" (Never Gonna Snow Again) про українського мігранта висунуто на Оскар 2021 від Польщі.
 
 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Hollywood Reporter. Як зазначається, Польща стала першою з країн, яка обрала стрічку, що представлятиме її на Оскарі наступного року.

 
 
 

Головні ролі у стрічці грають українсько-британський актор Алек Утгофф, відомий за роллю в серіалі «Дивні дива» та польська актриса Агата Кулеша.

 

Алек Утгофф – талановитий голівудський актор українського походження (корінний киянин). За його плечима вже декілька стрічок зі світовим іменем – «Турист» (2010), «Джек Раян: Теорія хаосу» (2014), «Розлом Сан-Андреас» (2015), «Дивні дива» (2019).

 

Фото: Кадр із фільму «Турист» (2010) з Анджеліною Джолі

 

Фото: Кадр із серіалу «Дивні дива» (2019) з Вайноною Райдер

 
Персонаж Утгоффа – український мігрант, що працює масажистом в Польщі. 

Світова прем'єра роботи Шумовської та Енгелерта відбудеться на цьогорічному Венеціанському міжнародному кінофестивалі у вересні.

 
 

Малгожата Шумовська — польська кінорежисерка, сценаристка і продюсерка. Лауреат та номінант багатьох фестивальних та професійних кінематографічних нагород. У 2015 році вийшов фільм Шумовської «Тіло», за який режисерка отримала «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру на 65-му Берлінському кінофестивалі.

bottom of page