top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

У Римі відкрили перший Центр слухання Апостольського Екзархату в Італії «Пророк Самуїл»

У Римі офіційно розпочав діяльність перший Центр слухання «Пророк Самуїл» Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обраду в Італії.

Про це повідомили в пресслужбі релігійного товариства «Свята Софія».


 
 

9 січня в приміщенні релігійного товариства «Свята Софія» в Римі офіційно розпочав діяльність перший Центр слухання «Пророк Самуїл» Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обраду в Італії. Після недільної Божественної Літургії в прокатедральному соборі Святої Софії о. Марко Семеген, ректор собору, голова релігійного товариства «Свята Софія» в Римі, представив присутнім пані Катерину Чесневську, клінічну психологиню, яка надаватиме послуги в Центрі слухання.

 
 

Заклад створений аби «поліпшити добробут української спільноти в Італії, надаючи можливість бути почутими, як молодим людям (підліткам), так й дорослим, щоби зменшити будь-яку форму психологічного дискомфорту, пов'язаного із різницею в культурних та ментальних особливостях поколінь й країн». Одразу після цього психологиня розпочала надавати консультації першим охочим, які зголосилися напередодні.

«Українці в Італії переживають нелегкий період пандемії коронавірусу та ще й в рамках трудової міграції, тому вони зустрічаються із багатьма викликами. Тому їм потрібен спеціаліст ззовні, який би зміг надати їм фахову консультацію», - пояснив о. Марко Семеген.
 
 

До слова, ідея створення Центру слухання «Пророк Самуїл» в Апостольському екзархаті виникла на прохання релігійного товариства «Свята Софія» у співпраці із екзархальним БФ «Карітас».

Послуги в Центрі слухання «Пророк Самуїл» надаються в приміщенні релігійного товариства «Свята Софія» при однойменному соборі за адресою via di Boccea, 478 (Рим) в суботу та неділю в другій половині дня за попереднім записом за номером WhatsUpp +39 389 905 90 45.

У Центрі організовуватимуть, як групові, так й індивідуальні зустрічі. Також будуть можливі онлайн-консультації за допомогою платформи Zoom чи інших. Послуги в Центрі слухання зможуть отримати, як дорослі (особи, віком від 18 років, забронювавши бланки для професійної психологічної служби та конфіденційності), так і неповнолітні (після надання письмової згоди батьків, законних опікунів (форма дозволу надаватиметься при зустрічі)) особи.

bottom of page