top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

У Львові священник причащає прихожан на подвір'ї церкви з однієї ложечки

У церкві Зіслання Святого Духа УГКЦ, що на вул. Трильовського на Сихові, священник причащав прихожан за храмом, у задньому дворі з однієї ложечки. Відео опублікувала  у facebook Наталія Шахрайчук.

"Отак за церквою тихенько причащають всіх з однієї ложечки. А ви платіть 17 000 за відсутність маски і гуляйте з дітьми на балконі" - підписала відео пані Наталя.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv капелан ЛМР, речник Львівської архиєпархії УГКЦ, отець Павло Дроздяк, мовляв жодного порушення в діях священника не було, оскільки той робив згідно з усіма рекомендаціями і розпорядженням, яке видав Митрополит Львівський Ігор.

«Причастя відбувалося на відкритому просторі з дотриманням гігієнічних норм та дистанції, тому ми не можемо говорити про порушення. Причащали з однієї ложечки, але не доторкаючись до слизової оболонки. Водночас був присутній прислуговуючий, який тримав рушничок, промочений дезінфікуючою речовиною, і, якщо би відбувся контакт, то ложицю продезінфікували б», – каже він.

Очевидно, постанова Кабміну №255 від 2 квітня на церковну сферу не поширюється!?

Нагадуємо, в понеділок 6 квітня, в Україні запрацювали нові обмеження карантину через коронавірус.

Основні заборони:
  • перебування в громадських місцях без надітої маски або респіратора;

  • переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності й супроводу дітей;

  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих;

  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності;

  • відвідування спортивних і дитячих майданчиків;

  • проведення всіх масових заходів, в яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади й органів місцевого самоврядування.


bottom of page