top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

У Ватикані зафіксований перший випадок зараження коронавірусів

У Ватикані підтвердили перший випадок зараження коронавірусів.

Про це заявив директор пресбюро Апостольського Престолу Маттео Бруні, повідомляє Укрінформ з посиланням на Metro. Особисті дані хворого не розкриваються.

За словами Бруні, сьогодні була перервана робота амбулаторії Дирекції охорони здоров'я та гігієни держави з метою проведення санітарної обробки приміщень.

Раніше на наявність коронавірусу перевірили Папу Римського Франциска, який лікує застуду. Результат був негативний.

Як відомо, станом на 5 березня жертвами коронавируса в Італії стали 148 осіб. Загальна кількість хворих – 3296 чоловік.

Ще перший випадок коронавируса виявили у 43-річного чоловіка в Сербії, раніше подорожував в Угорщині. Зараз він почуває себе задовільно. Також перший випадок коронавируса зафіксований в Словаччині.

Оголосили про перший випадок зараження коронавірусів і влада Камеруну. У західноафриканській країні жертвою вірусу став житель Франції.

А в Нідерландах оголосили про першу жертву коронавируса.

Як повідомлялося, вчені прогнозують 15 мільйонів смертей у світі від коронавируса.

Загалом, за даними Центру системних досліджень при Університеті Джона Гопкінса, станом на 6 березня зараєстровано 98704 хворих на коронавірус. Зокрема 80556 на материковому Китаї, 6593 – у Південній Кореї, 3858 в Італії та 3513 в Ірані.

Кількість летальних випадків від вірусу становить 3383, 2931 – у Китаї, 148 в Італії та 107 в Ірані. У світі 55 444 осіб уже одужали після захворювання Covid-19.

В Україні вже дев’ять осіб перевіряють на наявність інфекції. Підтверджено факт коронавируса в Чернівцях.

bottom of page