top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Участь України у виставкових заходах в Італії

Завдяки Nazovni та Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia з Fiere di Parma, вперше українські виробники взяли участь у популярній міжнародній продовольчій виставці CIBUS в Італії!

На виставці були представлені наступні українські бренди: Shake, Fight dog, Non Stop, Revo, Zhashkiv Kaban, APPS, King's Bridge, KOZAK, HLIBNY DAR, Kozatska Rada, Сан Санич, Хуторок, Flint, Big Bob, ROSHEN, Khor, Lviv, Наливки зі Львова, Ukrainian Spirit, Bob Snail, Gran Granaio, VOMOND, Lovare, Спец Посол, Шаланда, Ласунка, Біла Береза, Rud, AVK.

 

Детальніше про виставкові заходи на пільгових умовах участі для вітчизняних виробників у телеграм каналі https://t.me/NazovniUkraine_Expo

 

Окрім Міжнародної виставки продуктів харчування «CIBUS», Посольство України в Італійській Республіці у взаємодії з профільними департаментами Міністерства економічного розвитку Італії та Асоціацією виставок Італії опрацювали можливості розширення участі українських експортерів у виставково-ярмаркових заходах.

За результатами проведеної роботи було досягнуто попередніх домовленостей щодо надання на пільгових умовах виставкових площ у рамках таких заходів, запланованих у першій половині 2023 року:

  • Міжнародна виставка меблів, інтер’єру та декору «ISALONI» – 18.04.2023 – 23.04.2023, м. Мілан.

  • Міжнародна виставка плодоовочевої промисловості «MACFRUT» – 03.05.2023 – 05.05.2023, м. Ріміні.

  • Міжнародна виставка технологій текстилю та одягу «ITMA» – 08.06.2023 – 14.06.2023, м. Мілан.


bottom of page