top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Усі талановиті українці з усього світу запрошуються до участі в «Ucrania Fest - 2020» в Барселоні

Українська асоціація «Джерело», за підтримки Генерального Консульства України в Барселоні, місцевих органів влади міста Барселона, Товариство зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ», ГО «Академія успіху», Емігранське радіо, Міжнародний фонд «Об’єднані Україною» та дизайн студія «iFsd Studio» запрошує усіх талановитих українців з усього світу до участі у Шостому фестивалі української культури «Ucrania Fest - 2020» в Барселоні, який цьогоріч відбудеться 17-23 серпня і в режимі пройде онлайн через коронавірус.
 
 

Про це повідомила організатор заходу президентка Української асоціації «Джерело» м. Барселона Ольга Дзюбан в Facebook.

Як зазначається, реєстрація учасників триватиме до 20 червня 2020 року.

Метою Фестивалю є популяризація української народної, сучасної та фольклорної творчості, взаємозбагачення культурних традицій, обмін досвідом творчої діяльності композиторів, солістів, хореографів, музикантів, акторів, майстрів, продюсерів, просування українського виробника. Розширення культурних, туристичних, інформаційних та ділових зв’язків через засоби творчого спілкування між державами Україна та Іспанія.

 
 

Умови участі та трансляції викладено в Положенні фестивалю.

Взяти участь у фестивалі запрошуються:

фольклорні, етнографічні, музичні, хорові, хореографічні колективи, колективи народного, бального танцю, солісти, ансамблі народної етнічної та естрадної пісні, троїсті музики та інші жанри; майстри, художники; українські виробники легкої промисловості.

«Погодившись із умовами фестивалю, ви можете зайти за посиланням та здійснити реєстрацію учасника. Часу небагато. Поспішайте!», - заохотила Ольга Дзюбан.
 
 
Фестиваль «Ucrania Fest 2020» проводиться з 17 по 21 серпня 2020 року в режимі online (Київ-Барселона). Трансляція заходу відбуватиметься одночасно із Києва та Барселони у прямому ефірі відповідно до визначеного графіку:

17-20 серпня – online-презентація учасників фестивалю;

21 серпня – online-марафон (гала-концерт):

  • привітання від Генерального консульства України в Барселоні, державних органів влади Іспанії, Каталонії та Барселони;

  • виступи усіх творчих колективів, закриття Фестивалю.

 

Під час проведення фестивалю передбачено показ рекламних роликів (на окремо визначених умовах).

Трансляція відбуватиметься:

За додатковою інформацією та годинами ефіру пропонується слідкувати на сторінці асоціації в Facebook.

bottom of page