top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Уряд Італії схвалив указ про скасування комендантської години

Уряд Італії схвалив указ про скасування комендантської години з 22:00 - з 19 травня вона діятиме з 23:00 - і пом'якшення інших обмежень в регіонах з низьким рівнем інфікування COVID-19.

Планують комендантську годину повністю скасувати з 21 червня в низці районів, відповідно до плану поступового ослаблення обмежень по всій країні. Тільки маски для обличчя і соціальне дистанціювання залишаться обов'язковими.

В кінці квітня італійська влада відновила чотирьохрівневу систему колірного кодування зон ризику.

Близько 19 з 20 регіонів Італії нині "жовті" - за винятком Валле д'Аоста, який "помаранчевий". Жоден нині не вважається червоним.

Як повідомляється, в Італії зареєстровано понад 124 тисяч смертей, пов'язаних з COVID-19, з моменту спалаху в лютому минулого року. Італія посідає друге місце за кількістю смертей від COVID-19 в Європі після Великобританії. Але в останні тижні кількість щоденних жертв знижується: в неділю вперше з жовтня було зареєстровано менше 100 загиблих. У понеділок загинуло 140 осіб.

Крім того, все більше людей вакцинуються. Станом на понеділок близько 8,8 млн італійців, або 14,8% населення, були повністю вакциновані, а трохи більше 30% отримали хоча б одну дозу.
bottom of page