top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Українці з 12 країн доєдналися до міжнародної ініціативи «Портфелик від Діаспори»

75 дітей з родин українських АТО-вців отримують на перше вересня гарні портфелики, до яких українські мігранти докупили пенали, фломастери, олівці й ручки, й ще багато різних необхідних речей для школи.
 
 
 

Голова ГО Добре Серце (Лісабон, Португалія), Валентина Тимчук, розповіла для Global Ukraine News про історію створення та про діяльність громадської організації Добре Серце у Португалії. Ініціаторка акції «Портфелик від Діаспори», пані Валентина, дуже радіє, що цьогоріч проєкт знову підтримали її однодумці з мережі Об'єднані Прапором.

Окрім Португалії, команда громадської організації Добре серце мала підтримку лідерів діаспорних організацій одинадцяти країн - Італії, США, Ірландії, Великобританії, Швеції, Польщі, Іспанії, Туреччини, Франції, Австралії та Латвії.

В інтерв'ю також йде мова, про перспективи розвитку проєкту «Портфелик від Діаспори». Таке опікунство може перерости у довготривале менторство, що стало б найбільшим вкладом у євроінтеграцію України зі сторони українських громад у Європі. Така робота з молоддю є надзвичайно важливою.

Звісно, що криза COVID-19 у світі також вплинула на реалії життя українських громадян, але вони оптимістично налаштовані продовжувати допомагати українським родинам, чиї діти потребують підтримки.
bottom of page