top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Українські актори зіграють в Італії артгаузну виставу ФАУСТПАТРОН

24-30 червня артгаузну виставу Чернівецького обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської «Фаустпатрон» зіграють у Венеції, Мілані та Римі. Головна мета гастролей – збір коштів на допомогу дітям в Україні, які постраждали від війни.
«Проєкт «Театр на захисті миру» має на меті через мистецтво показати глядачам в Італії те, як українське суспільство проживає і протистоїть викликам, які спровокувала військова агресія» - йдеться у повідомленні.

Саме зараз українцям важливо ділитися своїми рефлексіями, досвідом і болем, аби європейська спільнота розуміла, в чому вона може надати підтримку і як правильно допомогти захистити мир в Україні, Європі та світі.

Проєкт організовується спільними зусиллями Чернівецької обласної ради, Чернівецької обласної військової адміністрації, Branda Company, «Naturel» Центр персоналізованої медицини, «Об'єднання психологів, психотерапевтів та медіаторів України в Італії MONDO-СВІТ PPM&UI», Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської, Associazione di Promozione Sociale LA RONDINE, Centro Alfredo Rampi Onlus, ANTROPOS Cooperativa Sociale O.N.L.U.S. Також проєкт має підтримку меценатів з України та Італії.


Організатори стверджують, що вистави йтимуть українською мовою з додаванням італійської. Також кожному глядачу, який не володіє українською, буде надано друковане лібрето з перекладом. Вхід на постановку вільний. Подяка – донат!

Крім того, для дітей та підлітків на час вистави працюватиме простір з аніматорами, де ваша малеча із задоволенням та користю проведе час.

bottom of page