top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

«УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ ВСЕСВІТ (ІНТЕРАКТИВНА КАРТА, ФОРУМ УКРАЇНОЗНАВЧИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ В СВІТІ)»

Портал «Український освітній всесвіт» над яким працюють спеціалісти Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає знайомство з українськими освітніми закладами за кордоном.
 
 

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує українознавчі освітні заклади світу долучитися до проєкту «Портал «Український освітній всесвіт» (інтерактивна карта та форум українознавчих освітніх закладів)», ідея створення якого зародилася під час Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл (Львів, 18-22 серпня 2018 р.), що об’єднав педагогів із 36 країн світу.

Детальніше про проєкт «Портал «Український освітній всесвіт» можна дізнатися за посиланням.

 
 
«Друзі, чудова новина! Наші програмісти вже активно працюють над порталом «Український освітній всесвіт». Ми також не гаємо часу, тому розпочинаємо знайомити вас із першими учасниками проєкту - українознавчими школами та вищими студіями. Кожен матиме шанс - зголошуйтеся!», - йдеться у дописі Український освітній всесвіт - МІОК в Facеbook.

Першою ластівкою проєкту стала Українська суботня школа для громадян України у Варшаві (Українська суботня школа Варшави), йдеться у дописі.

Як зазначається, Українська суботня школа у Варшавi - школа для українців, де можна навчитися української мови, історії України, її культури та географії.

Як повідомляється, для зручності є гештеги:  #українознавчі_школи_за_кордоном та #українознавчі_вищі_студії_за_кордоном.

Усім, хто хоче надати інформацію про українознавчий освітній заклад за кордоном, потрібно заповнити онлайн-форму. Форма для українознавчих шкіл/Форма для українознавчих вищих студій.

 
 
«Український освітній всесвіт» – перший інтернет-портал, на якому буде розміщено інформацію про діяльність українознавчих закладів у світі – суботніх і недільних шкіл (школи вихідного дня), культурних центрів, садочків та вищих студій.

Портал стане майданчиком для налагодження ефективнішого діалогу та обміну досвідом.

Тут педагоги, викладачі та науковці із закордонних освітніх установ матимуть змогу популяризувати українознавчі студії, спілкуватися, ділитися інформацією про освітні, культурні, наукові проєкти, навчальними розробками та спільно створювати нові матеріали в онлайн-режимі.
bottom of page