top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Український культурний центр Мілану запрошує на фотовиставку присвячену українському народному одягу

Останнім часом, Мілан став резиденцією української культури в Італії. Завдяки роботі Українського культурного центру (via Maria Drago 3), який діє на базі Італійської культурно-рекреаційної асоціації ARCI «Ucraina Più – Milano APS» українська повістка не сходить зі шпальт місцевих видань та інтернет ресурсів.

 
 
6 жовтня в стінах Культурного центру відбулось відкриття виставки Лучано Котени «Одного разу» (Luciano Cotena "𝗖'𝗘𝗥𝗔 𝗨𝗡𝗔 𝗩𝗢𝗟𝗧𝗔").

Як говорить сам автор фоторобіт, метою виставки є — розпочати дискусію про аспекти ідентичності українського народу через їхній традиційний одяг. Останній, в свою чергу, не тільки характеризує смак і стиль українського народу, але й має глибокий символічний зміст, що відображає історію, релігію та традиції цілої нації.

 

фото FB «Ucraina Più – Milano APS»

 

Українська ідентичність і традиції, як ми знаємо, є невіддільною частиною культурного спадку України, який не тільки відображає багатовікову історію та сучасність країни, але й об'єднує українців у всьому світі.

В проєкті прийняли участь українські дівчата та жінки, яким довелось через війну, почату російською федерацією, виїхати до Італії.

"Уся ця робота спрямована на те, щоб донести до італійської громадськості елементи знань, які краще ідентифікують українську культуру, багато в чому досі невідому великій кількості людей" - прокоментував автор фоторобіт Лучано Котена.
 

Фото Milano Etno TV

 

Фото Milano Etno TV

 

Відвідувачі виставки спілкуються з автор фоторобіт Лучано Котена

Фото Milano Etno TV

 

На фото директорка ARCI «Ucraina Più – Milano APS» Ірина Луць

Фото Milano Etno TV

 
Ця виставка є подорожжю у світ української культури через витонченість та колорит національного вбрання. Ви матимете можливість розглянути фотографії, які демонструють різноманітні регіональні та національні стилі одягу, що є не тільки символами краси, але й віддзеркаленням багатої історії та традицій України.
 

Фото https://www.lucianocotena.com

 
Виставка фотографій та експозиція народних костюмів триватимуть до 24 листопада за адресою via Maria Drago 3, в приміщені Українського культурного центру «Ucraina Più – Milano APS» .

Ми впевнені, що виставка зацікавить всіх, хто цікавиться історією, культурою та мистецтвом. Ви дізнаєтеся більше про те, як народний одяг став частиною спадщини.

bottom of page