top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Український детективний серіал «Схованки» покажуть в Італії

З 7 лютого в ефірі провідного італійського телеканалу “RAI-4” щонеділі транслюватиметься український телесеріал «Схованки» виробництва FILM.UA Group.
 
 

Приєднуйтесь до нашої сторінки у Facebook UA Diaspora Italia - Сторінка української діаспори в Італії

 

У звичайній квартирі батько та донька грають у хованки. Батько заплющує очі й рахує. Скінчивши відлік, починає шукати дівчинку і не знаходить. Причому квартира замкнена на ключ ізсередини, а під час гри ні він, ні дитина її не залишали. Зрозумівши, що донька зникла по-справжньому, батько звертається до поліції. Пізніше, коли відео зі зниклою дівчинкою з’являється в мережі, де вона тримає табличку із загадковою комбінацією цифр, стає зрозуміло, що це тільки перша жертва.

 

Головні герої фільму – майор Максим Шумов (Петро Риков) та слідча Варта Наумова

(Юлія Абдель Фаттах)

 

Детектив «Схованки» має багату фестивальну історію: він був представлений на MIA Drama у Римі, MIPDrama Buyers Summit у Каннах, The Great Series Summit у Кельні, східноєвропейському ринку контенту NATPE в Будапешті, фестивалі Série Series у Фонтенбло, на Kyiv Media Week, фестивалі Serial Killer у Брно, MIA Drama у Римі, SERIENCAMP у Мюнхені, Göteborg Film Festival у Гетеборзі, а також на Black Nights Festival в Таллінні.

Прем’єра «Схованок» вже відбулася на території США та англомовної Канади на VOD-сервісі Walter Presents.

Серіал також придбали телеканали Rai (Італія), Canal+ (Польща), FTV Prima (Чехія), Bonton Film (Чехія та Словаччина), ETV (Естонія), LRT (Литва) та Lumière (країни Бенілюксу).

«Схованки» стануть одним з перших українських серіалів, що транслюватиметься на національному телебаченні в Італії в італомовному дубляжі.
 
 

Режисер серіалу - Ірина Громозда. Продюсер - Віктор Мирський. Креативний продюсер - Олеся Лук'яненко. Копродюсер- Катерина Вишневська. Виконавчий продюсер - Андрій Ризванюк. Оператор - Сергій Крутько. Сценарист - Симор Гласенко.

 
 

У ролях: Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко, Олександр Кобзар, Михайло Тройник, Яків Кучеревський, Олег Москаленко, Валерій Легін, Євгенія Гладій, Олександр Соколов, Володимир Заєць.

6 грудня 2019 року з ініціативи Посольства було укладено Меморандум про взаєморозуміння між італійською телерадіокомпанією «RAI» та ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», який став основою для співпраці між провідними телеканалами України та Італії.
 
 

Український реліз пройшов у жовтні 2019 року на каналі ICTV. Серіал доступний для глядачів з України на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

bottom of page