top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Українська громада в Португалії "Вірус російської пропаганди - страшніший за коронавірус!"

«Вірус російської пропаганди - страшніший за коронавірус!».
З таким гаслом, 25 лютого була проведена акція активістами української громади під російським посольством у Лісабоні. Спровокувати паніку, посіяти хаос у всіх країнах, які не погоджуються на московську архітектуру співвідносин у Світі, це основні методи зовнішньої політики Росії.

Про це  повідомив голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха в Facebook.

«У Москви немає ні моральних, ні безпекових гальм щодо методів досягнення світового домінування. Чим гірше у Світі, тим краще для Росії, для якої вирішення внутрішніх соціальних питань базується на екстенсивній формулі «Крим наш». Тому, маючи за плечима вікову історію сусідства з московитами, українці за кордоном мають відповідальність донести світовим суспільствам про надзвичайно небезпечну загрозу, яку несе російський світ. Загрозу, яка вимірюється не тисячами інфікованих хворих, але мільйонами жертв Голодоморів, голокостів та спровокованих воєн. Від інфекційних епідемій людство швидко знаходить ліки, від ідеологічних епідемій деякі країни не оговтуються століттями.

Медичні маски на обличчях учасників заходу – це символ протидії російській пропаганді.

Голова Спілки українців у Португалії повідомив кореспонденту Укрінформу, що аналогічні акції плануються українськими громадами в інших країнах світу, зокрема, в Греції, Італії, Іспанії, Німеччині, Франції, Естонії, Ірланді тощо.

bottom of page