top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

«Тиха сила. Моє життя, мій футбол» Андрій Шевченко написав автобіографічну книжку італійською мовою

Наприкінці квітня в Італії вийшла книжка головного тренера збірної України з футболу Андрія Шевченка "Forza gentile. La mia vita, il mio calcio" (Тиха сила. Моє життя, мій футбол).

Про це повідомили у видавництві Baldini+Castoldi.

 
 

При написанні книги, Андрій Шевченком співпрацював із італійським журналістом Алессандро Альчато, який також допомагав з написанням книг іншим італійським футболістам і тренерам – Андреа Пірло, Карло Анчелотті та Фабіо Каннаваро.

 
 
«Ще в дитинстві, починаючи з того березня 1986 року, коли його обрали до юнацького «Динамо», він відчував, що його доля – це футбол. Тренування тоді підірвав вибух реактора № 4 на Чорнобильській АЕС … Це було нелегке середовище, це був його юнацький вік. З друзів живими залишилися лише одиниці. Наркотики, алкоголь, зброя – це їхні вбивці. Спорт і сім’я, які завжди були поруч, показали йому дорогу», – йдеться в анотації до книжки.

Український футболіст, виступав за київське «Динамо», «Мілан» та лондонський «Челсі». Заслужений майстер спорту України з 2003 року. Нагороджений найвищою державною відзнакою — «Герой України». У 2003 році став першим українцем, який виграв Лігу чемпіонів. Володар «Золотого м'яча» 2004 — призу, який вручають найкращому футболісту світу (на той час - кращому футболісту Європи). Один з найрезультативніших бомбардирів єврокубкових турнірів за всі сезони. Найкращий бомбардир національної збірної України в історії. Тричі ставав найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів, двічі — чемпіонату Італії. Другий бомбардир за всю історію «Мілана». Наразі — головний тренер збірної України.


Нагадаємо, Андрій Шевченко став зіркою світового футболу саме в Італії. Там він виступав за ФК «Мілан», у складі якого виграв Лігу чемпіонів та здобув «Золотий м’яч-2004».

Як повідомлялося, в Італії вийшла друком біографія Валерія Лобановського під назвою «Закон полковника: слідами Валерія Лобановського».


bottom of page