top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Українська молодь в Італії звернулась до українців на батьківщині

Молодь в Італії підготувала відеозвернення до кожного українця, який сьогодні несерйозно ставитися до карантину в Україні та рекомендацій МОЗ, щодо запобіжних заходів при карантині.

У світі від початку спалаху пандемії коронавірусу SARS-CoV-2 інфікувались 307 280 людей. З яких померли 13 049, ще 92 376 людей одужали.

Найважча сьогодні ситуація в Італії, де інфекцію підхопили 53 578 людей. Також значний показник захворюваності фіксують у США, де 27 474 інфікованих, Іспанії (25 496), Німеччині (22 364) та Ірані (20 610). Незважаючи на карантин, який на всій території України ввели з 12 березня до 3 квітня щонайменше, статистика інфікованих щодня зростає. За даними Центру громадського здоров'я України, станом на 21:00 21 березня в Україні підтверджено 47 випадків COVID-19. В містах почали закривати усі громадські заклади, крім супермаркетів і аптек. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено. Наразі, самим важливим є донести кожному громадянину, що карантин – це не канікули, і його дотримання прямо пропорційне з числом майбутніх інфікованих.

Українська молодь, яка живе в Італії і не з засобів масової інформації знає, що таке бути в епіцентрі захворювання, як діяти негайно і адаптуватись до суворих нових стандартів життя, записала коротке соціальне відео з важливими повідомленнями в підтримку усіх українців на карантині, та наголосила про важливість спільного дотриманням всіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Всі ми повинні відмовитися від чогось звичного на благо України.

Ідейним натхненником стала Олена Богдан, яка сама опинилась в скрутній ситуації через умови карантину, та не має можливості повернутись додому. Зібравши друзів-однодумців, хлопці та дівчата, кожен зі своєї домівки записав кількасекундне відео із закликом бути відповідальними і залишатись в дома!

Кожен з них сьогодні адаптується до нових реалій: хтось втратив роботу, хтось втратив клієнтів, інші звикають до чотирьох стін після активного соціального життя. Та кожен вдячний Богу, що інфекція пройшла повз їхнього дому, завдяки дотриманню, перш за все, карантину, і звісно, роботі усіх працівників цивільного захисту Італії та медиків.

Важливо пам’ятати, що Україна має можливість не повторити помилок Італії і не допустити нові смерті людей. Особливо сьогодні, коли вже сьомий рік поспіль ми тримаємо опір зовнішньому та внутрішньому ворогу у боротьбі за нашу цілісність та незалежність.

За останні 24 години в Італії від Covid-19 померли 793 людини – це найбільший показник з початку епідемії в країні та світі загалом. Загальна кількість в Італії померлих вже понад 4 825 людей. В той час, як в Україні за весь період російсько-української війни загинуло біля 15 000 людей.

Бережіть себе та своїх близьких! Стійте на захисті свого здоров’я та хорошого самопочуття своїх близьких!

Нагадуємо:

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію у зв'язку з поширенням у світі коронавирусу COVID-19.

21 березня, Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте оголосив про закриття в країні всіх виробництв і підприємств, що не належать до сфери критичної інфраструктури. Він зазначив, що продовжать роботу магазини і аптеки, додавши, що країна переживає "найсерйознішу кризу з часів Другої світової війни". Банківські, поштові, страхові та фінансові послуги будуть як і раніше.

bottom of page