top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Сотні людей вийшли на демонстрацію в Римі з вимогою відставки уряду

Другий тиждень поспіль в столиці Італії відбуваються мітинги ультраправих екстремістів та футбольних фанатів. Цих вихідних протест переріс у сутички, а поліція змушена була застосувати сльозогінний газ, водомети та провела декілька арештів.

 
 

Сотні людей вийшли на демонстрацію з вимогою відставки уряду через невдоволення громадян наслідками карантинних обмежень через коронавірус (COVID-19). Люди були розгнівані втратою робочих місць через пандемію та відсутністю соціальних виплат, обіцяних урядом.

«Ми тут, щоб весь світ зрозумів, що сьогодні в Італії кожна категорія робітників спустошена і знищена урядом, який насправді не відповідає інтересам італійців», — наводить ВВС слова одного з учасників протесту.

Прем'єр-міністр Джузеппе Конте заявив, що уряд працює над прискоренням виплат і пообіцяв ближчим часом впровадити податкову реформу.

 
 
 

Сутички почалися, коли один з представників протестувальників почав спілкуватися з журналістами. Демонстранти кидали пляшки і каміння в бік поліції, журналістів і фотографів, а потім кричали «журналісти-терористи».

З моменту початку спалаху коронавірусу в Італії зафіксували понад 33 899 смертей і 234 998 випадків зараження. Країна стала одною з держав найбільш постраждалих від кризи в світі.
 
 

Італія вступила в завершальну фазу пом’якшення коронавірусних обмежень, дозволивши внутрішні подорожі між регіонами та відкривши кордони.

bottom of page