• UA Diaspora Italia

Сміється той, хто сміється останній!

Італійська федерація відкликала ліцензію 15-річного російського картингіста Артема Северюхіна, який віддав нацистський салют після перемоги у гонці минулими вихідними у Португалії.

Про це повідомляє Le Parisien.

Северюхін був відсторонений своєю командою Ward Racing, і в нього була відкликана італійська ліцензія, яка була надана йому через санкції проти російських спортсменів.

“Покарання не змусило себе довго чекати. Через кілька днів після нацистського вітання після перемоги в гонці в Португалії у молодого російського пілота артема северюхіна, 15 років, вилучили ліцензію. Через війну між росією та Україною і санкції проти російських спортсменів картингіст отримав італійську ліцензію на участь у міжнародних гонках”, йдеться у повідомленні.

Італійська федерація вирішила відкликати цю ліцензію ще до завершення розслідування Міжнародної автомобільної федерації (FIA).

Нагадуємо, російський картингіст Артем Северюхін спровокував грандіозний скандал. 15-річний гонщик спочатку виграв португальський етап юніорського чемпіонату Європи, а потім був звільнений із команди Ward Racing.Все через дивну та негідну поведінку хлопця на подіумі. Артем зобразив нацистський жест привітання просто на нагородженні. Наразі кар'єру молодого гонщика зруйновано.