top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Сміється той, хто сміється останній!

Італійська федерація відкликала ліцензію 15-річного російського картингіста Артема Северюхіна, який віддав нацистський салют після перемоги у гонці минулими вихідними у Португалії.

Про це повідомляє Le Parisien.

Северюхін був відсторонений своєю командою Ward Racing, і в нього була відкликана італійська ліцензія, яка була надана йому через санкції проти російських спортсменів.

“Покарання не змусило себе довго чекати. Через кілька днів після нацистського вітання після перемоги в гонці в Португалії у молодого російського пілота артема северюхіна, 15 років, вилучили ліцензію. Через війну між росією та Україною і санкції проти російських спортсменів картингіст отримав італійську ліцензію на участь у міжнародних гонках”, йдеться у повідомленні.

Італійська федерація вирішила відкликати цю ліцензію ще до завершення розслідування Міжнародної автомобільної федерації (FIA).

Нагадуємо, російський картингіст Артем Северюхін спровокував грандіозний скандал. 15-річний гонщик спочатку виграв португальський етап юніорського чемпіонату Європи, а потім був звільнений із команди Ward Racing.Все через дивну та негідну поведінку хлопця на подіумі. Артем зобразив нацистський жест привітання просто на нагородженні. Наразі кар'єру молодого гонщика зруйновано.

bottom of page