top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Світова федерація українських жіночих організацій оголосила літературний конкурс

Світова федерація українських жіночих організацій у партнерстві з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою (МІОК) оголосила літературний конкурс СФУЖО ім. Марусі Бек для українок з усього світу (WFUWO Marusia Beck Literary Competition) з нагоди 70-ліття СФУЖО.
 
 

Про це повідомляється на сторінці СФУЖО в Facebook.

Тема цьогорічного конкурсу «Що можу я, українка третього тисячоліття?».
 
 
Мета конкурсу:
  • вшанувати пам’ять та популяризувати ім’я українки Марусі Бек, яка своїм прикладом служіння Батьківщині показала українському жіноцтву за кордоном шлях боротьби за власні права і свободи та інтереси України;

  • привернути увагу до Українського жіночого руху за кордоном як до потужного інструменту, що сприяв збереженню української і дентичності;

  • спонукати українок з усього світу об’єднуватися для активної діяльності на благо України;

  • стимулювати молодих творчих українок розвивати свої таланти.

Учасницями конкурсу можуть бути юні українки віком 14 – 25 років (незалежно від країни проживання). Учасницею вважатиметься та конкурсантка, яка вчасно надішле на конкурс оригінальну роботу (есе, оповідання, розповідь, наукове дослідження тощо), раніше ніде не опубліковану. Робота повинна висвітлювати тему конкурсу українською мовою, бути підписана псевдонімом. Додатково слід подати коротку довідку про авторку (прізвище, ім’я, вік, країна проживання, домашня адреса, фото).

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:
  • І-ша – вік 14 – 25 років (до 1000 слів);

  • ІІ-га – вік 18 –25 років (до 2000 слів);

Роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. Конкурс проводиться в чотири етапи:

1. Прийом робіт від учасниць конкурсу з 31 січня по 1 серпня (роботи, які надійдуть після цього терміну, журі конкурсу розглядати не будуть); 2. Оцінювання робіт учасників журі конкурсу; 3. Оголошення переможців конкурсу під час Річних нарад СФУЖО та церемонія нагородження; 4. Публікація робіт переможниць конкурсу у соціальних мережах СФУЖО.

Журі конкурсу буде визначати переможниць окремо з України та діаспори у двох вікових категоріях, у кожній з яких передбачено три грошові нагороди: І – $ 600 Can; II – $ 300 Can; III – $ 200 Can.

 

Executive Office: 145 Evans Avenue, Suite 203, Toronto, Ontario M8Z 5X8 Canada Facebook: WFUWO at the UN & Світова Федерація Українських Жіночих Організацій E-mail: wfuwo.office@gmail.com Tel.: 416 858 5401

 

Крім цього, у кожній з двох номінацій (окремо з України та з діаспори) журі відзначатиме дипломанта, якому присвоюється звання «Дипломант літературного конкурсу СФУЖО ім. Марусі Бек» та грошова нагорода в сумі $ 100 Can.

Фінансування конкурсу проводиться за підтримки Союзу Українок Америки.

Прохання надсилати роботи на електронну скриньку concursm.beck@gmail.com з позначкою «На Міжнародний літературний конкурс ім. Марусі Бек». У разі додаткових запитань організатори просять звертатися до офісу СФУЖО: Імейл: wfuwo.office@gmail.com Тел. + 1 416 858 5401.

bottom of page