top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Російська "допомога" Італії: Італія, очевидно, забула, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці!

Росія відправила в Італію для допомоги в боротьбі з коронавірусів мобільні бригади військових медиків, засоби дезінфекції та медичне обладнання.

"За дорученням Володимира Путіна міністром оборони Сергієм Шойгу були дані указівки про створення авіаційного угруповання для оперативної доставки, починаючи з 22 березня, допомоги Італійській республіці в боротьбі з коронавірусом", - йдеться в повідомленні Міноборони РФ, передає interfax.ru.

З дозволу італійської сторони, літаки військово-транспортної авіації ВКС Росії сьогодні доставили в республіку вісім мобільних бригад російських військових фахівців-вірусологів і медиків, автомобільні комплекси аерозольної дезінфекції транспорту і території, а також медичне обладнання.

ansa

В суботу відбулася телефонна розмова президента Росії Володимира Путіна з головою ради міністрів Італії Джузеппе Конте.

"У відповідь на звернення італійської сторони президент Росії підтвердив готовність оперативно надати необхідну допомогу", - заявили в прес-службі Кремля.

"В ці дні, - заявив міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо, який зустрів російський літак у військовому аеропорту Пратіка ді Маре, - до Італії прибуде більше 10 мільйонів масок. З середи натомість 100 мільйонів масок почнуть прибувати з Китаю, про що було оголошено за останні кілька днів. Перша партія шести мільйонів, а потім двадцять мільйонів масок розпочнеться щотижня. Це свідчить про те, що Італія не одна і що підтримка дружби з іншими державами є фундаментальною".

bottom of page