top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Родина вбитої українки заперечує звинувачення італійського чоловіка

В Італії 69-річний чоловік молотком забив сплячу дружину, з якою прожив 13 років у шлюбі, нібито через те, що вона постійно вимагала грошей. Родина ж вбитої українки заперечує, що мама вимагала гроші від італійського чоловіка.
 
 
Трагедія в італійському місті Ріміні сталась серед ночі 26 жовтня, жінку звали Віра Мудра. Чоловік самостійно повідомив про вбивство дружини і здався поліції.

Донька розповіла, що мама поїхала на заробітки в Італію у січні 2000 року. Свого часу закінчила поліграфічне училище у Львові, працювала у Кам’янець-Подільському, коли закрилось підприємство, залишилась без роботи з двома дітьми на руках.

Перші роки на чужині для Віри Мудрої були дуже складні – українка доглядала літніх людей, щоб заробити на краще життя для своїх дітей.

«Звісно, вона (ред.пані Віра) нам допомагала, тому і поїхала. Купила братові квартиру. Але останні 5 років вже не допомагала, бо казала, що мусить і собі старість забезпечити. В Італії «заробила» дві грижі на хребті, їздила у санаторій лікуватись. Ми вже дорослі і самі собі раду даємо. Мама не вимагала гроші, це просто дикість те, що він сказав. Вона ніколи у нього не просила грошей», – розповіла Олена Латюк.

Джованні Лагвардія, саме так звати чоловіка, 69 років. Народився в провінції Матера, але багато років мешкає в Ріміні. У минулому він працював сантехніком, а пізніше вийшов на пенсію.

Не зважаючи, що протягом свого життя італієць ніколи не мав проблем з законом, йому хватило духу завдати сплячій дружині близько десяти ударів молотком.

Пані Віра розповідала донці, що її італійський чоловік мав заборгованість по кредиту у банку. Один із яких вона повернула, також жінка дізналась і про зраду. Говорила також, пані Віра у розмовах з донькою, що коли чоловік вийшов на пенсію, то замкнувся в собі, не хотів працювати, йому було достатньо пенсії. Жалілась, на дивний стан чоловіка та зазначала, що починає його боятись.

Після прибуття правоохоронців італієць зізнався у вбивстві дружини та відвів їх у квартиру, де проживало подружжя. Там в спальні знайшли тіло без ознак життя.

Поруч з закривавленим тілом жінки лежало знаряддя вбивства – молоток.

Чоловіка заарештували. Йому пред'явлені звинувачення в умисному вбивстві з обтяжливими обставинами.

 
 

В соцмережах люди позитивно відгукуються про пані Віру та щиро співчувають сім'ї убитої.

«Дуже добра, людина з великої літери. Вчора дуже довго говорила з нею по телефону, приблизно о 20:30 годині. Вона розповідала про життя. Шукала роботу. Була весела, радісна. Це так страшно! Що могло статися знає Бог. Жили добре. Шкода людини», – написала знайома покійної в соцмережі.
bottom of page