top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Римський "ЛЕГІОН" став абсолютним чемпіоном у футбольному турнірі між командами в Італії

З 19 травня по 6 червня під патронатом Апостольського екзархату та з благословення екзарха владики Діонісія Ляховича проводився VII футбольний турнір між українськими командами в Італії. Цього року турнір присвячувався «30-літтю з Дня незалежності України».
 

До 30 травня команди змагались за чемпіонство у трьох різних регіонах Італії (північної, центральної та південної). У змаганнях взяло участь 15 команд.

 
 

Кульмінацією відзначення 30-річниці «Незалежності України» став фінал суперкубку єдності українців, 6 червня, коли до Казерти з’їхались команди-переможці у трьох регіонах Італії та боролись за звання «абсолютного чемпіона».

 

Команда "Легіон" з міста Рим

Чемпіон Центральної Італії 2021

 

Чемпіон Південної Італії - 2021

Капітан команди: Taras Mykhaylyshyn

 

Чемпіон Північної Італії 2021

Команду українців з міст Тренто і Больцано.

 

Абсолютним чемпіоном стала команда "Легін" з Риму

 

Відвідали захід український єпископ Діонісій Ляхович, італійський єпископ Pietro Lagnese, мер Казерти Carlo Marino та представники Посольства та консульства України в Італії.


Організаторами турніру стали о. Ігор Данильчук, Тарас Михайлишину українська парафія Пресвятої Тройці м. Казерта (Caserta) та асоціація АНСПІ св. Володимира Великого, яка забезпечила офіційне проведення турніру перед Італійською державою. Співорганізаторами турніру на півночі Італії стали: о. Василь Філяк, Володимир Снігур та церковна громада м. Брешія (Brescia). Співорганізаторами турніру в центрі Італії були: отець-ректор Луїс Касіян, Сергій Цибіков та Андрій Шабанов.

 

"СУПЕРКУБОК - 2021"

Нагородження переможців

bottom of page