top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Результати дослідження активізму українських мігрантів в Європі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) НУ «Львівська політехніка» представить онлайн 22 червня результати дослідження активізму українських мігрантів в Європі.

Про це йдеться на сторінці події в Facebook.

 
 
Протягом 2019 року команда МІОКу проводила якісне соціологічне дослідження українських громадських активістів у семи країнах ЄС (Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Чехія).

Їм вдалось з'ясувати:

🔶 хто, чому і як займається громадською діяльністю;

🔶 над чим саме працюють українські об’єднання активістів за кордоном;

🔶 які виклики постають перед активістами, їхніми неформальними групами та організаціями;

🔶 з ким співпрацюють та хочуть співпрацювати українські громадські активісти;

🔶 яким активісти бачать своє майбутнє, та чи готові вони повертатися в Україну.

 
У рамках онлайн-презентації організатори пропонують обговорити результати дослідження, а також дізнатись про нові особливості активізму українських мігрантів в умовах пандемії COVID-19 з гостями, серед яких:
  • Павло Садоха, Регіональний Віцепрезидент Північної, Південної і Західної Європи Світового Конґресу Українців, очільник робочої групи з питань зовнішньої трудової міграції СКУ (Португалія);

  • Віра Коник, Регіональна Віцепрезидентка Східної Європи Світового Конґресу Українців (Естонія);

  • Сергій Касянчук, Директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні (Україна);

  • Богдан Райчинець, Голова Європейського Конґресу Українців (Чехія);

  • активісти з різних країн ЄС.

 
 
"Запрошуємо всіх зацікавлених у темах активізму та міграції долучитися до розмови про шляхи подальшого розвитку українського активізму за кордоном і поділитися власним досвідом діяльності у громадському секторі, зокрема в умовах пандемії" - йдеться у повідомленні.

⏰ Тривалість заходу: 1 год. 15 хв.


✅ Для участі реєструйтеся за посиланням:

📆 Термін реєстрації до 21.06.2020 р. включно.


Посилання для участі у заході Вам надішлють окремо.

 

На сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою опубліковано результати дослідження «Молодіжний громадський активізм українських мігрантів у країнах ЄС», яке провела команда МІОКу.

У публікації розглянуто особливості та труднощі інтеграції українських мігрантів у нове суспільство, виокремлено чинники збереження національної ідентичності та асиміляції. Описано типовий портрет українського громадського активіста, проаналізовано мотиви залучення до громадського активізму в середовищі української молоді за кордоном. Особливу увагу зосереджено на основних сферах діяльності громадських організацій та ініціативних груп українських мігрантів за кордоном, їхньому кількісному і якісному складі, структурі, динаміці їхнього розвитку, а також налагодженню їхньої співпраці з іншими суб’єктами. Представлено життєві стратегії активістів та осмислення ролі міграції.
bottom of page