top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо підтвердив позитивний статус своєї дружини на коронавірус.

"У мене сьогодні є кілька особистих новин. Нещодавно Софі повернулася з Великобританії, і минулої ночі у неї спостерігалися легкі симптоми грипу. Вона почуває себе краще, але, дотримуючись поради лікаря, вона самоізолюється. Тим часом ми чекаємо результати тесту на коронавірус. З обережністю, я також самоізолююсь. Працюючи з дому, я матиму сьогодні розмову з деякими світовими лідерами та приєднаюсь до міністрів, щоб обговорити комітет Кабміну щодо COVID-19" - написав Прем'єр-міністр Канади на своїй сторінці у Facebook.
Сімейно фото сім'ї Прем'єр-міністр Канади, взяте зі сторінки дружини у facebook

У самого Джастіна Трюдо жодних симптомів хвороби немає, проте його найближчі зустрічі, заплановані раніше, відклали на невизначений термін. Фактично Прем'єр-міністр Канади виконуватиме свої обов'язки з дому.

Тест на коронавірус, який пройшла дружина прем'єр-міністра Канади Софі Грегуар-Трюдо, виявився позитивним.

Як повідомляється в офіційному прес-релізі, попри двотижневу самоізоляцію, прем'єр продовжить працювати. Сьогодні, у п'ятницю він виступить зі зверненням до нації.

Зустрічі Трюдо з прем'єрами канадських провінцій і лідерами Перших націй (аборигенне населення країни) скасовані, з прем'єрами провінцій він проведе телефонну розмову. Темою розмови стане боротьба з поширенням Covid-19.

Станом на 12 березня в Канаді зафіксовано 130 підтверджених випадків захворювання на коронавірус, один з яких — смертельний.

У середу країна виділила 1 мільярд доларів на боротьбу з поширенням захворювання.

bottom of page