top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Петиція про заборону російському пропагандисту Володимиру Соловйову в'їзду до Італії

Петиція про заборону російському пропагандисту Володимиру Соловйову в'їзду до Італії та блокування можливості для нього отримати італійське громадянство вже набрала більше 230 тисяч голосів підтримки.

Петиція італійською мовою була опублікована у жовтні 2019 року православним священиком-емігрантом отцем Сергієм на сайті Change.org.

 
 
«Ми звертаємось до італійського народу з проханням відреагувати на те, що один з найогидніших героїв режиму Путіна має намір отримати італійське громадянство. Ця людина своєю агресивною риторикою змусила багатьох молодих людей вступити до лав приватних військових угрупувань та вести війну в таких країнах, як Україна та Сирія. Багато з цих людей втратили життя і забрали життя інших. Крім того, як ведучий державного телебачення і радіомовлення, він ображає російський народ, отруюючи їх думки, посилюючи істерику, дуже часто переходячи на особисті образи. Його висловлювання сповнені ксенофобії та екстремізму, і вони залишаються безкарними через близькість до диктаторського режиму Путіна» - йдеться у тексті петиції.
 
 

Станом на 18 травня петицію підписали майже 230 тисяч осіб. Для подальшого розгляду петиція повинна набрати 300 тисяч підписів.

«На гроші, які він отримав від пропаганди, він купив дві вілли біля озера Комо і хоче там оселитися. Ми просимо італійського народу висловити занепокоєння, щодо даної особи, яка намагається оселитися в демократичній країні, саме тоді, коли веде на телебаченні пропаганду проти демократичних цінностей та Європейського Союзу! Ми просимо вас допомогти нам, вжити усіх запобіжних заходів, щоб цей пропагандист був позбавлений можливості в'їхати у вашу країну і завдати шкоди вашій громаді. Ми також просимо вас продовжити дискусію та вжити відповідних заходів стосовно всіх російських пропагандистів, які нещодавно шукали резервні плацдарми у західних країнах та США».
«Диктаторський режим у Росії - це важливе питання, і ці люди не повинні ухилятися від відповідальності. Тому, будь ласка, внесіть ім’я Володимира Соловйова у «Список Магнітського» та забороніть в'їзд до країн Європейського Союзу та США» - йдеться у тексті петиції.

Не полінуйтесь та підпишіть петицію. Нехай такі пропагандисти, як Соловйов, будують Європу в середині РФ, а не РФ в середині Європи. Достатньо, лише ввести свої «ім’я», «прізвище», електронний адрес та поширити петицію на своїх соціальних ресурсах.

bottom of page