top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Перші стратегічні кроки Ярослава Мельника на посаді Повноважного Посла України в Італії

10 грудня Надзвичайний та Повноважний Посол України в Італії Ярослав Мельник вручив Вірчі Грамоти Президенту Італії Серджо Маттарелла в рамках урочистої церемонії у Квірінальському палаці.
 

Повноважний Посол України в Італії Ярослав Мельник та Президент Італії Серджо Маттарелла

 

Про зустріч повідомляє прес-служба Посольства України в Італії у facebook.

 
 

Вітаючи новопризначеного Посла з початком його місії, Президент Італії наголосив на дружньому характері відносин між Україною та Італією та висловив сподівання на подальший успішний розвиток двосторонньої співпраці.

«Україну та Італію поєднують безліч зв’язків – політичних, економічних та людських, які формують надійну основу для поглиблення українсько-італійської взаємодії», - зазначив Президент Італії Серджо Маттарелла.
 
 

Нагадаємо, ми вже писали про призначення Мельника Ярослава Володимировича надзвичайним і повноважним послом України в Італійській Республіці.

 

11 грудня, під час он-лайн зустрічі першого Екзархального собору Апостольського екзархату для українських католиків візантійського обряду в Італії, тематикою якого було обрано питання еміграції, поселення і глобальної єдності УГКЦ у посткоронавірусному світі, Посол наголосив, що співпраця із українською громадою є для нього одним із головних пріоритетів у роботі на посаді Посла України в Італії.

«За наявними в Посольстві даними, на сьогодні, в Італійській Республіці зареєстровано понад 120 асоціацій українських громад. Переконаний, що вони можуть стати реальними впливовими центрами для популяризації української культури. Варто було би об’єднати в цьому напрямку зусилля держави та церкви», - відзначив Посол.
 
 
 

Також, Посол відзначив особливу роль Церкви в житті емігрантів, яка зберігаючи культурні традиції, формуючи духовно-моральний і духовно-релігійний потенціали парафіян, виступає унікальним елементом національної єдності та соборності.


Фото

bottom of page