top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Перевірятимуть на коронавірус людей, які прибувають з Італії

Пасажирів, які прибувають в аеропорти "Бориспіль" і "Жуляни" рейсами прямого авіаційного сполучення з Італією, де зафіксовано спалах коронавірусу, будуть проходити температурну перевірку.

Температуру у громадян, які в'їжджають в Україну з Італії, перевірятимуть в аеропортах "Бориспіль" і "Жуляни", а також на автомобільному пункті пропуску "Тиса", заявив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

"Нами прийнято рішення, і від сьогодні (24 лютого) з 20:00 години всі прямі рейси, всі пасажири, які прилітають на в'їзд в Україну, будуть проходити температурну перевірку", – заявив глава ДПС України.

Буде вжито заходів і щодо громадян, які прибувають з Італії автомобільним транспортом, додав Дейнеко.

"Найбільшу загрозу при в'їзді наших громадян з Італії становить пункт пропуску для автомобільного сполучення "Тиса", який розташований поблизу міста Чоп Закарпатської області. Прямого пасажирського автобусного сполучення там немає, два-три рейси виконуються через пункти пропуску "Шегині" та "Краківець" на кордоні з Польщею. А через пункт пропуску "Тиса" виконуються нерегулярні рейси – близько 500 мікроавтобусів на тиждень перетинають державний кордон у напрямку Італії та у зворотньому напрямку, вони перевозять наших громадян, які перебувають на заробітках в Італії", – пояснив глава відомства.

Температурну перевірку всіх, хто в'їжджає з Італії на пункті "Тиса", розпочнуть із 8.00 25 лютого, повідомив голова ДПСУ.

Що відомо про спалах коронавірусу в Італії:

Станом на 24 лютого в Італії зафіксовано шість летальних випадків від коронавірусу, кількість заражених – 219 людей, найбільша кількість хворих у регіоні Ломбардії. Через надзвичайну ситуацію із поширенням вірусу в Італії запровадили обмеження пересування у деяких регіонах.

Італійцям заборонили залишати свої муніципалітети, в'їзд до них також закритий. У муніципалітетах скасували громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру. За порушення заборони на пересування передбачається 3 роки ув'язнення.


bottom of page