top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

ОНЛАЙН майстер-клас з нагоди 5-го Тижня італійської кухні в світі

«Кулінарія - річ вибаглива; часто вганяє нас у відчай, але приносить й насолоду, адже коли вам щось вдається, або ви долаєте труднощі, то відчуваєте радість та тріумф», - так починає Пеллегріно Артузі свій посібник, до якого увійшло 790 рецептів італійської домашньої кухні - результат спроб та намагань, у яких йому допомагали віддані слуги, кухар Франческо та гувернантка.
 
 

З нагоди 5-го Тижня італійської кухні в світі #SettimanadellaCucinaItaliana, присвяченого «Майстерності та смакам Італії», цього року відзначається 200-річчя від дня народження Пеллегріно Артузі, посібник якого «Наука в кулінарії та мистецтво добре харчуватися» і сьогодні представляє собою важливу віху для італійської гастрономічної культури, адже в ньому зібрано та об’єднано регіональні кулінарні традиції країни.


Щоб відзначити розмаїття італійської кулінарної традиції Посольство Італії в Україні та Італійський інститут культури у Києві разом із групою La Famiglia представляють тритижневі меню італійських регіонів у ресторанах Vino e Cucina (П’ємонт), Piccolino (Сардинія), Bigoli та Toscana Grill (Тоскана), Vero Vero (Лігурія), Zafferanо (Марке), Semifreddo (Емілія-Романья), Trattoria Zucca (Лаціо).
 

ОНЛАЙН майстер-клас:

З нагоди V Тижня італійської кухні в світі «Майстерність та смаки з Італії до 200-річчя від дня народження Пеллегріно Артузі» Посольство Італії в Україні та Італійський інститут культури представлять італійську кухню, якою її створив Артузі, автор найвідомішої збірки рецептів в Італії.

У програмі: Вітальне слово Посла Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа. Виступ Президента Casa Artusi Лайли Тентоні. Лазанья: канонічна страва італійської кухні. Рецепт представить Шеф-володар зірки Мішлен Паоло Теверіні.

 
 
5 Тиждень італійської кухні #SettimanadellaCucinaItaliana має на меті презентацію еногастрономічних (Еногастрономія - це вдале поєднання вин та інших алкогольних напоїв зі стравами) традицій італійських регіонів також і в туристичних цілях - щоб все більше і більше гостей країни рушали у подорож шляхами вина #LeStradedelVino.
 
 

Успіх італійського вина - це результат якості виробництва, розмаїття, майстерності та традицій італійської землі. Це результат пристрасті чоловіків та жінок до італійського вина. Але це також пов'язано з любов'ю мешканців різних країн світу до способу життя, історії та італійських традицій.

Те, що насправді куштують поціновувачі з різних країн світу, пригублюючи келих італійського вина - це “смак до життя у всій його повноті, із шанобливим ставленням до прекрасного та смачного; це вміння насолоджуватися маленькими радощами повсякдення, цінуючи кожну деталь; це стиль життя, бездоганно елегантний та завжди актуальний”, що сьогодні називається #VivereallItaliana.

5-тий Тиждень італійської кухні в світі #SettimanadellaCucinaItaliana, звичайно, не може не підняти тост за #Prosecco та місце його походження, Пагорби Просекко #CollinedelProsecco. Розташовані між Конельяно і Вальдоббьядене, в провінції Тревізо, на північному сході Італії, вони є надзвичайною землею, де виробляється вино міжнародного значення. Це невеличкий стародавній світ, вкритий виноградниками, який знаходиться на крутих схилах і в липні 2019 рік отримав важливе визнання: звання Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 
 

Землі #Prosecco майстерно поєднують красу та смак, запрошуючи відвідувачів відкрити для себе численні виноробні (у цьому регіоні їх більше 180) та маленькі містечка з їхніми мальовничими терасами, виноградниками, монастирями та фортецями.

Наприклад, вздовж Страда дель Просекко (дороги Просекко) розташовується перший енотуристичний маршрут Італії: 90 кілометрів шляху, який можна долати автотранспортом, пішки чи на велосипеді, між келихом вина та дегустаціями місцевих сирів або м’ясних виробів.

З усім цим ви можете ознайомитись відвідавши онлайн зустріч 5-ого Тижня італійської кухні #SettimanadellaCucinaItaliana.bottom of page