top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Не все так сумно: Італія отримає 209 млрд євро із фонду відновлення економіки ЄС

Італія отримає 209 млрд євро із 750-мільярдного фонду відновлення економіки ЄС, про який напередодні домовився саміт ЄС в Брюсселі. Це 81 млрд євро у вигляді безповоротних грантів та 127 млрд євро - у вигляді кредитів.

Про це заявив прем'єр-міністр Джузеппе Конте у вівторок, повідомляє "ЄП" з посиланням на агентство Reuters.

 
 
Конте сказав, що план стимулювання дозволить його уряду трансформувати Італію і допоможе ЄС в цілому протистояти кризі COVID-19 з "силою і ефективністю".

Конте спростував чутки про те, що його уряд перебував на межі краху, заявивши, що його адміністрація "сильна", а угода з ЄС "підсилює дії уряду Італії".

"Тепер ми повинні використати ці кошти для інвестицій і структурних реформ. У нас є реальний шанс зробити Італію більш "зеленою", більш цифровою, більш інноваційною, більш стійкою та інклюзивною. У нас є можливість інвестувати в школи, університети, дослідження та інфраструктуру", - сказав Конте. 

Саміт 2020 вже став найдовшим в історії ЄС. Про досягнення домовленостей стало відомо незадовго до 6 ранку у вівторок – на п’ятий день саміту ЄС, який спочатку планувався дводенним.


bottom of page