top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Незабаром подовжать Угоду про визнання та обмін українських посвідчень водія в Італії

10 червня, у Києві міністр внутрішніх справ, співголова Українсько-італійської міжурядової ради з економічного, фінансового та промислового співробітництва Арсен Аваков та його візаві міністр закордонних справ Італійської Республіки Луїджі Ді Майо підписали міжурядову Угоду про поліцейське співробітництво.

Документ дозволить країнам ефективніше співпрацювати у правоохоронній сфері, зокрема обмінюватися оперативною інформацією напряму. Повідомили в Департаменті комунікації МВС України.

 
 

Також у рамках зустрічі відбулося підписання протоколу про наміри між ДСНС України та компанією Cela Industry щодо придбання спеціалізованого рятувального обладнання – пожежних підйомників, 30% їхнього виробництва буде зосереджено в Україні.

Арсен Аваков зазначив, що окрім цього завершено всі необхідні процедури для подовження міжурядової Угоди про взаємне визнання та обмін національного посвідчення водія. Це дозволить тисячам наших співвітчизників не перескладати іспит з кермування в Італії.

Тривають активні перемовини з італійськими компаніями щодо співпраці у інфраструктурних та безпекових проєктах про будівництво нової техніки за умови часткової локалізації її виробництва в Україні та активного фінансового кредитування з боку державного експортно-кредитного агентства Італії SACE та відповідних державних гарантій українського уряду.


 
 
«Сьогодні ми підписали важливу Угоду, що стосується поліцейського співробітництва. А також триває узгодження нової міжурядової Угоди про взаємне визнання та обмін посвідчень водія, яка продовжить дію попереднього документа від 2015 року. Тому, я запрошую вас, пане міністре, до Риму, щоб підписати відповідний документ», - сказав Луїджі Ді Майо.

Луїджі Ді Майо зазначив, що Українська-італійська міжурядова рада з економічного, фінансового та промислового співробітництва продовжить більш плідну роботу. Арсен Аваков підкреслив, що тривають переговори щодо перспективного проєкту побудови в Україні разом з італійськими партнерами нових швидкісних залізничних колій.


bottom of page