top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Небо-парасолька: повнометражний українсько-італійський фільм.

Непроста й драматична історія про любов та розплату за помилки. Так про трагікомедію «Небо-парасолька» розповідають самі актори стрічки.

Офіційний український постер нового фільму режисера Зази Буадзе "Небо-парасолька" презентував продюсерський центр ІнсайтМедіа.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Держкіно.

Як повідомляється, фільм спільного виробництва України, Італії, Чехії та Румунії створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Кінотеатральний прокат стрічки заплановано на 2022 рік.

«Трагікомедія розповідає історію непростих взаємин італійського юнака Мікеле та його карпатського дідуся Михайла. Головні ролі в картині виконали Сімоне Коста та Богдан Бенюк. У прокат стрічка вийде у 2022 році», - йдеться у повідомленні.

За сюжетом, молодий італієць українського походження їде в покинуте село на Верховинщині, аби розвіяти прах своєї матері. Тут живе його дід, який згодом також помирає і заповідає внукові відвезти його парасольку до пам’ятника Чарлі Чапліну в Швейцарію. Головну ж роль діда у фільмі зіграв прикарпатський актор Богдан Бенюк.

Окрім Сімоне Кости та Богдана Бенюка, ролі у фільмі виконали Ірина Бенюк, Олекса Городенко, Мауро Чіпріані. Зйомки відбувалися у селі Верховина Івано-Франківської області, у Києві та в італійській Генуї.

Автори сценарію - Заза Буадзе, Григоріс Карантінакіс. Оператор-постановник - Олександр Земляний. Художник-постановник - Ігор Філіппов. Композитори - Роман Григорів та Ілля Разумейко. Продюсери - Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко, Ольга Козаревська, Мілош Шмідмаєр, Павел Шмідмаєр, Сергій Паскару, Фабіо Канепа.

bottom of page