top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Надзвичайний стан в Італії продовжили до 15 жовтня

Пропозицію уряду щодо продовження дії режиму надзвичайного стану у зв'язку з пандемією коронавірусу до 15 жовтня підтримали італійські сенатори.

Про це повідомляє ANSA.

 
 
"Сенат схвалює подання більшості про продовження надзвичайного стану до 15 жовтня: 157 так, 125 проти та 3 утрималися" , - йдеться у повідомленні.

У вівторок вдень прем'єр-міністр Джузеппе Конте проінформував сенаторів про наміри уряду. Те ж саме він зробив в парламенті у середу вранці.

 
"Кожна людина має власну думку, але ніхто не повинен вдаватись до поширення власних страхів, тривог чи маніпуляції. З самого початку цей уряд діяв у повній прозорості та гарантії, він став протистояти парламенту. З 18 травня, коли уряд взяв на себе відповідальність за зменшення обмежувальних заходів, про соціальну тривогу не згадувалося. Ми збережемо мінімальні запобіжні заходи".
 
 
"Ми розпочнемо будучи більш сильними, ніж раніше, ми повинні відновити споживання, ми повинні працювати, і я думаю, що це мета, яку потрібно розділити, незалежно від більшості та опозиції", - говорить прем'єр у своїй відповіді.

Надзвичайна ситуація з коронавірусом має риси процесу безперервної та непередбачуваної еволюції, який і сьогодні, хоч і в територіально обмеженому масштабі, та ще не вичерпав своїх наслідків.

Протягом останньої доби в Італії зафіксували 181 новий випадок коронавірусу, що на 11 більше ніж було минулої доби. Щоденна смертність унаслідок епідемії також зросла.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу в Італії наразі становить 246 488. Одужали від недуги 198 756 пацієнтів.

Згідно з даними Worldometer, у світі підтверджено 16 659 409 випадків зараження коронавірусом, зокрема 656 853 летальних випадків, одужали від недуги 10 253 211 осіб.

Фото: ANSA

bottom of page