top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Львівські лікарі навчаються в Італії трансплантації кісткового мозку

"Мультидисциплінарна команда Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру в Італії зросла вдвічі!", - зазначається в повідомленні медичного центру у facebook.
 
 
Друга делегація медиків з #особливадитячалікарня та представник Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" прибули до госпіталю Fondazione Irccs Policlinico San Matteo Pavia на навчання з онкології/гематології та трансплантації кісткового мозку від Associazione Italiana Ematologia Oncologia Pediatrica- AIEOP.

Лікарня Fondazione IRCCS Policlinico San Matteo у місті Павіа – одна із кращих медичних закладів в Італії. Тут щороку проводять 180 трансплантацій кісткового мозку, з яких 40 – дітям.


12 наших фахівців приймають участь у проведенні всіх етапів лікування пацієнтів, роботі з донорами та трансфузіологічному забезпеченні. Окрема увага приділена супутнім процесам: інфекційному контролю, клініці денного типу та роботі багатопрофільного педіатричного приймального відділення в форматі emergency.


Навчання львівських медиків в Італії – це частина проекту зі створення відділення трансплантації кісткового мозку у Львові, який реалізовує фонд «Запорука». Крім закупівлі обладнання, проектом також передбачено навчання медичного персоналу, який буде залучений до роботи у відділенні трансплантації.

 
 

Нагадуємо, 22 жовтня команда лікарів Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру розпочала навчання з онкології, гематології та трансплантації кісткового мозку в лікарні Fondazione IRCCS Policlinico San Matteo, що в італійському місті Павіа.

Навчання триватиме 12 днів. За цей час лікарі ознайомляться з роботою лікарні та відділення, а згодом працюватимуть індивідуально. Фахівці будуть залучені до кожного етапу трансплантації стовбурових клітин – від підготовки дитини до спостереження після процедури.

bottom of page