top of page
  • Фото автораUA Diaspora Italia

Луіджі Ді Майо дякує українським медикам, які сьогодні повертаються на Батьківщину

Міністр закордонних справ Італії Луіджі Ді Майо подякував медикам з різних країн, в тому числі з України, за допомогу в лікуванні коронавірусної інфекції Covid-19.

Про це Ді МАйо написав у Twitter.

 
 
"На допомогу нашим білим силам з-за кордону прибуло понад 330 лікарів, медсестер та польових лікарень, які вмістили понад 1000 пацієнтів. Дякуємо усім країнам, які дали нам маски та медичні засоби безпеки. Ми цього ніколи не забудемо" - зазначив у повідомленні очільник МЗС Італії.
 
 
Сьогодні, на офіційній сторінці у Facebook Посольство України в Італії повідомило, про повернення українських медиків, які 4 квітня полетіли у регіон Марке допомагати італійським лікарям у боротьбі з COVID-19, на Батьківщину.
 
 

Рятуючи італійських пацієнтів, українські медики набули від італійських колег важливий досвід боротьби з Covid-19, який віднині слугуватиме для лікування хворих на коронавірус в Україні.

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 9:00 23 квітня в Україні 7170 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 187 летальних, 504 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 578 нових випадків.

 
 
"Як вважають самі лікарі, найкращою оцінкою їх роботи в місцевих лікарнях стали щирі слова вдячності від простих місцевих мешканців, які на кожному кроці (від вулиць і до супермаркетів) впізнавали українських медиків і дякували за те, що українці так близько до серця сприйняли біду місцевих мешканців" - зазначається у повідомленні Посольства.
 
 

Найточнішу узагальнену оцінку української допомоги висловили у своєму колективному листі на адресу Посольства монахині монастиря Святої Кьяри:

«Жест України вражає нас ще більше саме тому, що ваш народ у цей час торкнулась трагедія війни та страждань. Ми вдячні за проявлені братніми українськими лікарями до нас любов та милосердя, і ми запевняємо вас у наших молитвах за медиків, за їх пацієнтів та за їхніх рідних і близьких. В наших очах ваша доброта безмежна, зворушлива та надзвичайно цінна. Ваша щирість дає нам крила, тож нехай молитва наших сестер супроводжує вас на ваших життєвих шляхах. Христос Bоскрес! Воістину Воскрес!»
 
 

За останніми даними, в Італії з початку епідемії щонайменше 187 327 осіб заразилися коронавірусом, при цьому 3 370 випадків зареєстровано за останню добу (попередньої доби було 2729).

Від коронавірусної хвороби у країні померло загалом 25 085 людей, з них 437 за останню добу.

З початку епідемії 54 543 особи були виписані з італійських лікарень.

Італія є третьою найбільш ураженою COVID-19 країною світу - після США та Іспанії.

bottom of page